NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

„GAZELA BIZNESU” PO RAZ KOLEJNY DLA SIECI QUBUS HOTEL

2017-01-05 12:18:59

Zwycięskie firmy musiały spełnić określone w regulaminie rankingu kryteria. Pod uwagę brane były m.in. przedsiębiorstwa, które rozpoczęły działalność przed rokiem 2013 i prowadzą ją nieprzerwanie do dziś. Zwracano uwagę na przychody, które w roku bazowym musiały znajdować się w przedziale pomiędzy 3 a 200mln złotych. 

Co ważne wszystkie utytułowane firmy w latach 2013-2015 odnotowały wzrost przychodów ze sprzedaży i ani razu nie odnotowały straty. Wszystkie „Gazele Biznesu" umożliwiły również analizę swoich wyników finansowych. Miejsce na liście laureatów uzależnione jest od przyrostu dochodów osiągniętych w 3 badanych latach.

- Bardzo cieszy nas ta nagroda, świadczy ona bowiem o wysokiej pozycji jaką mamy na polskim rynku. Jest to zapewne efekt tego, że cały czas rozwijamy nasze obiekty poprzez wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych czy ulepszanie infrastruktury hotelowej. Dodatkowo rozpoczęliśmy pracę nad naszym nowym brandem Alto. W tej chwili na rynku funkcjonuje już pierwszy obiekt tej marki, którą chcielibyśmy rozwinąć o kolejne miasta. Myślimy także nad dalszym rozwojem sieci Qubus Hotel w oparciu o nowe modele zarządzania obiektami hotelowymi. W związku z tym stworzyliśmy np. atrakcyjną ofertę franczyzową. Jest to nie tylko pomysł na szybszy i mniej ryzykowny rozwój sieci hotelarskich, ale także dobre rozwiązanie na zróżnicowanie oferty pobytowej dla samych gości hotelowych. Dla prywatnych obiektów działanie pod znanym Brandem wiąże się z efektywnym rozwojem danego hotelu. Obiekt taki dostaje bowiem od nas tak cenne w branży „know how". - mówi Jacek Bijak, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w sieci Qubus Hotel.

W 2016 roku sieć zanotowała rekordowe wyniki sprzedażowe. Wszystkie obiekty Qubus Hotel są też bardzo dobrze oceniane przez Gości odwiedzających sieć. Qubus Hotel jest też cenionym pracodawcą. Swoim pracownikom firma gwarantuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

- Przed całą branżą hotelarską stoi teraz duże wyzwanie. Jest nim polski rynek pracy. Bardzo dynamicznie się on rozwija, a zapotrzebowanie na dobrych, wykwalifikowanych pracowników rośnie. Aby utrzymać wysoką jakość usług w swoich obiektach warto przyciągać do siebie doświadczoną kadrę. Branża hotelarska powinna zatem jeszcze bardziej niż dotychczas zadbać o bardzo dobrą politykę personalną - dodaje Dyrektor Jacek Bijak.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: