NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

QUBUS HOTEL UTYTUŁOWANY „GEPARDEM BIZNESU

2017-01-04 16:20:50

Konkurs Gepardy Biznesu organizowany jest od 2006 r. Od początku funkcjonowania pomysłodawcy akcji przeanalizowali wyniki finansowe 70 tysięcy przedsiębiorstw i kilkuset banków działających w Polsce.

Dane do badań polskich firm dostarczyły wywiadownie InfoCredit i Bisnode. Analizie poddane zostały te przedsiębiorstwa, które w latach 2013 -2014 miały corocznie ponad pół miliona złotych przychodów netto. Dodatkowo utytułowane firmy musiały mieć też więcej niż 10 tys. zł zysku netto, a wartość ich kapitału była dodatnia.

W tym roku sieć Qubus Hotel zanotowała rekordowe wyniki sprzedażowe. Świadczy to o wysokiej pozycji firmy na polskim rynku. Goście także doceniają wysoką jakość usług oferowaną w obiektach sieci, wystawiając im bardzo dobre opinie na portalach rezerwacyjnych.

- Cieszymy się, że otrzymaliśmy tytuł „Geparda Biznesu". Nagroda jest dla nas tym bardziej cenna, że ostatnie 3 lata to intensywny rozwój bazy noclegowej w Polsce. Dobrą koniunkturę biznesową wykorzystuje wiele dużych, zagranicznych sieci hotelarskich. Goście mają zatem możliwość wyboru obiektów, które w 100% spełniają ich wymagania. Wiemy, że ważna jest dla nich lokalizacja w centrach miast, wysoka jakość usług i atrakcyjna cena . Utrzymanie się tendencji wzrostowej w naszych wynikach sprzedażowych jest dowodem na to, że osoby odwiedzające nasze hotele są zadowolone z oferowanych przez nas usług. Z pewnością jest to też wynik efektywnie prowadzonego biznesu, odpowiedniej polityki cenowej, jak również wypracowanych przez 20 lat standardów obsługi - mówi Bartosz Jungiewicz, Z-ca Dyrektora Sprzedaży i Marketingu w sieci Qubus Hotel.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: